Umístěné kočky

Včera byl do nového domova odvezen kocourek Čičin . Jistě ho bude čekat delší doba zvykání si na nový domov, protože byl u nás 2 roky, zvyklý na kočičí společnost. Rodina bydlí v klidné oblasti u lesa v Hradci Králové, kde se mu bude časem určitě velmi líbit. Kromě toho najde láskyplný domov u...
Nový domov v Bílé Třemešné našla kočička Daisy, kterou čeká kromě milující rodiny i  pěkné bezpečné prostředí, které  kočičce později umožní vycházky do přírody. Nový domov v Bílé Třemešné našla kočička Daisy, kterou čeká kromě milující rodiny i  pěkné bezpečné prostředí,...
Nový domov ve Dvoře Králové n. L. našel ve společnosti naší bývalé Babetky kocourek Damiánek.           
Nový domov v Třebechovicích pod Orebem našla také kočička Barborka,která bude bydlet v domku s bezpečným výběhem na zahradu.
Nový domov v Pilníkově našla kočička Viktorka, která bude dělat společnost dalšímu kočičímu kamarádovi.
Do  nového domova odešel kocourek Čestmírek, který našel domov v Lánově.
Nový domov  ve Dvoře Králové n. L. . našla kočička Josefínka, která bude bydlet v domku s bezpečným výběhem do zahrady. To se bude kočičce, který byla zvyklá na volný pohyb venku jistě líbit.
Do nového domova v Úpici odešla malá kočička Čikina. Kočičku si adoptoval mladý pár lidí, Čikinka bude bydlet pouze v bytě.
Nový domov v Horním maršově našla kočička Žany, která nahradila místo po jiné uhynulé kočičce. Po té se kocourkovi v této domácnosti natolik stýskalo, že mu rodina musela opatřit novou kamarádku.

Tom

Nový domov v Jenišovicích u Vysokého  Mýta našel kocourek Tom.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

Další šance z.s. ič: 22873163 tel. 1: 605 751 717
tel. 2: 739 477 900
dalsisancedknl@seznam.cz info@dalsisance.cz