Umístěné kočky

Nový domov ve DK našel malinký kocourek Damiánek (první shora), který bude bydlet v domku, kde bude  dělat společnost rodině, která již měla kočičku téměř 14 let.  
Do společného domov ve DK odešla koťata Aida a Rostík-druhý od shora.  
Nový společná domov v Trutnově našli sourozenci Greis a Gita.  
Nový domov v Borovničce našla kočička Linda, která ho bude sdílet společně s kočičkou Carmen.
Do depozita ve Dvoře Králové n. L. byla  za účelem kastrace přijata mourovatá kočička Babetka z Hajnice. Společně s ní tu našel dočasný azyl její potomek kocourek Pirát,  který již  našel nový domov v Dobrušce.  
Nový domov v Hajnici u Dvora Králové našel kocourek Rasty.
 Nový domov po boku asi roční kočičky rovněž z našeho depozita našel uvrněný kocourek Robin. Jemu sice nebudou jako bráškovi Rastymu dopřány vycházky ven, ale velká voliéra kterou mu jeho majitelka nachystala, také přijde vhod.
Nový domov našel kocourek Artuš, který bude bydlet pouze v bytě v nedalekém Trutnově. Protože je Artuš velmi klidný a pohodový kocourek, jistě nebude jeho přítomnost vadit už 16.leté kočičí dámě.
 Nový domov ve Vítězné u Dvora Králové n. L. našel černý kocourek Flíček, na kterého tu čekal stejně starý kočičí kamarád.
Hned po pár dnech, co přišel z dočasné péče našeho depozita černý kocourek Magic, našel svého majitele ve Dvoře Králové n. L. Bude bydlet ve společnosti starší paní pouze v bytě.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

Další šance z.s. ič: 22873163 tel. 1: 605 751 717
tel. 2: 739 477 900
dalsisancedknl@seznam.cz info@dalsisance.cz