Umístěné kočky

Nový domov ve Dvoře Králové n. L. našla kočička Evelínka. Zatím jsou zprávy příznivé a kočičce se v novém domově s dětmi zjevně líbí
Nový domov v Praze našel kocourek Vendelín.
Nový domov ve Dvoře Králové n. L. našla kočička Babetka.
Svůj vysněný domov konečně našel kocourek Čert. Tento milý přizpůsobivý kocourek je konečně šťastný v novém domově ve Dvoře Králové n. L.
Do nového domova ve DK n.L. odešla kočička Karlička, která bude bydlet pouze v bytě.Zalíbila se paní,která se jí může díky odchodu do důchodu plně věnovat.To se bude klidné a rozumné Káje velmi líbit.
Do nového domova v Pardubicích odešel mladý kocourek Koksík, který bude v bytě dělat společnosti jinému mladému hluchému kocourkovi. Zprávy z nového domova jsou příznivé a kocourci  spolu začínají kámošit.
  Nový domov v Úpici našla kočička Iris. Byla umístěna pouze do bytu, byla  hluchá , proto její umístění s možností pohybu také ve venkovním prostředí nepřicházelo do úvahy. Iris byla zpočátku k jiným kočkám nedůtklivá, ale postupně si zvykla.
Zvykačku v novém domově zvládly úspěšně kočičky Anife a Aura. Po 14 dnech můžeme říci, že našly nový kvalitní domov v trpělivé rodině. Umístit Aurinku bylo velmi složité už díky její povaze. Toto původně plaché kotě z Trutnova si u nás pobylo skoro celé dva roky. Jejich odchodu předcházela velmi...
Nový společný domov v Kuksu našly kočičky Nancy a Laky.
Nový domov poblíž Lázní Bělohrad-Šárovcova Lhota našla kočička Ťapinka,která sdílí domácnost společně s našimi dalšími dvěma kočičkami-Merlinem a Pem.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

Další šance z.s. ič: 22873163 tel. 1: 605 751 717
tel. 2: 739 477 900
dalsisancedknl@seznam.cz info@dalsisance.cz