Mour je dvouletý kastrovaný kocourek, kterého jeho majitelka po vystěhování z bytu zanechala zavřeného bez potravy s tím, že ho občas někdo nakrmí. Na kost vychrtlého kocourka nakonec našli po otevření bytu noví nájemníci. Mour je nesmírně milý a klidný kocourek, který je vděčný za lidské pohlazení, dobré jídlo a jakoukoliv pozornost. Dobře vychází s ostatními kočičkami i pejsky. Trpělivě tu čeká na nový láskyplný domov.

Mour

Mour je dvouletý kastrovaný kocourek, kterého jeho majitelka po vystěhování z bytu zanechala zavřeného bez potravy s tím, že ho občas někdo nakrmí. Na kost vychrtlého kocourka nakonec našli po otevření bytu noví nájemníci. Mour je nesmírně milý a klidný kocourek, který je vděčný za lidské pohlazení, dobré jídlo a jakoukoliv pozornost. Dobře vychází s ostatními kočičkami i pejsky. Trpělivě tu čeká na nový láskyplný domov.
 

Abbé

Kocourek Abbé je asi 4.měsíční očkovaný kocourek,který byl odchycen společně se svou mámou  a třemi sourozenci v opuštěné lokalitě daleko od lidí. Tam vyrůstal do svého narození, jen jemu a jeho sestřičce Sarah se podařilo navázat kontakt s člověkem a získat k němu důvěru.Kocourek by rád pobýval někde s možností přístupu ven, k cizím lidem získává důvěru postupně.

Patricie


 

Páťa je dvouletá kastrovaná kočička, která pochází ze statku, kde by zřejmě neustále rodila koťata. Kočička byla již umístěna jako odrostlé kotě, ale došlo k jejímu vrácení . Majitelka nedokázala pochopit, že po bytě , ve kterém žije kočka není možné pouštět také ptáčky. Když Patricie zakousla druhou andulku, bylo vymalováno. Na tresty začala reagovat svou nečistotností. Po jejím navrácení bylo vše zase v pořádku a po nečistotnosti ani památky. Než se však vzpamatovala z psychického šoku  a neustálých změn, uplynulo několik měsíců a o kočičku již zájem nebyl. Propásla díky tomu své období kotěte a zatím je odsouzena k životu uvnitř- Patricie by díky své povaze lovkyně určitě uvítala prostředí s výběhem ven.

Ricci

 

Ricci je asi 8 měsíční kastrovaný kocourek, kterému nebylo dopřáno umístění jako malému kotěti. Určitě i on by byl rád za domov  s bezpečným výběhem ven, svět za okny nesmírně láká, proto by jeho činorodosti pobyt i venku velmi prospěl. Umístění s jiným nebo k jinému kočičímu kamarádovi byl Riccimu vyhovovalo nejvíce, má rád kočičí společnost, sám se nudí.

Bubáček

 

Tento roztomilý nyní již 1.5 roku starý kastrovaný kocourek, je nesmírně mazlivý a  kontaktní. Dobře si zvyká, ale je v jídle poněkud vybíravý. Byl odchován na lahvičce jako malé kotě, proto má rád člověka jako svého rodiče. Jeho 4 sestry byly již umístěny, ale Bubla měl smůlu. Po 2 měsících se vrátil, protože rodina, která si ho osvojila,  trávila většinu času na zahradě, ale nemohla kvůli zlému psovi v sousedství pouštět kocourka ven. Bubla plakal za okny a domáhal se k nim. Proto mu hledáme umístění s opravdu bezpečným výběhem, protože tomuto důvěřivému kocourkovi chybí díky umělému odchovu pud sebezáchovy. Věří bezmezně člověku a nedokáže odhadnou, že i mezi lidmi jsou tací, co kočky nemusí a nedělá jim problém jim ublížit. Snad se i on dočká svého milujícího člověka, který ocení jeho povahu a vstřícnost. Chcete-li tedy miláčka odevzdaného člověku, tak Bubla je ten pravý

Dorinka

 

Dorka je 2letá kastrovaná zajímavě zbarvená kočička, kterou lidská krutost zradila jako malé důvěřivé kotě. Výrostky, kteří ji našli zoufalou na ulici, nenapadlo nic jiného než si z  ní udělat živý terč. Dorince pak dlouho trvalo , než nabyla důvěru k lidem, kterým dříve věřila. Na nové prostředí si sice zvyká hůře než ostatní, ale i tak by si k ní určitě našel cestu trpělivý člověk, který by zachránil před trvalým umístěním v útulku.

Maura

 

Maura je asi roční kastrovaná kočička, maminka Bertičky a Filípka. I když dříve žila převážně venku, doma v teplíčku se jí líbí a možná by ani nepotřebovala venkovní prostor. K lidem je vstřícná , k ostatním kočkám si nevytváří vazbu, ale vychází s mini v dobrém. U jídla se drží stranou a čeká až na ni něco zbyde, proto by nutně potřebovala svého člověka, který bude veškerou pozornost věnovat pouze jí.

Kamilka

 

Kamilka je asi 3.letá kastrovaná kočička, která nemá s ostatními kočičími společníky žádné spory, ve vztahu k jiným kočkám je naprosto bezproblémová. Vztah s člověkem navazuje sice pomalu, je zpočátku nedůvěřivá, ale když pozná, kdo ji má opravdu rád, je z ní nenáročná bezproblémová společnice.

Micinka

Micinka potřebuje umístění snad ze všech kočiček nejvíce. Trpělivě čeká, jestli si ji nezamiluje někdo , kdo bude respektovat její kočičí výřečnost, kterou dává najevo hladit nebo nehladit. Micinka nemá díky velkému počtu koček vždy dobrou náladu, kočičí společenství jí poněkud vadí a tak bývá nervózní. Moc by potřebovala rodinu, ve které by žila jako jedináček, který si může chodit ven a zároveň dělat společnost člověku, který jí bude mít rád i s jejími neduhy. Snad i pro ni se najde místečko v srdci někoho, který si tuto krásnou kočičí dámu zamiluje a udělá jí konečně šťastnou. Micinka to opravdu neměla lehké, za 5 let svého života prožila více špatného než dobrého. Před rokem podstoupila složitou operaci achillovy šlachy, díky které dnes běhá jako dříve.

Max

 

Max je rok jeden a  půl starý kastrovaný kocourek, který se snad nikdy nedočká. Byl přijat jako malé zubožené podvyživené kotě, téměř bez známek života. Využil své šance a dnes je z něj velký, zdravý kocour, kterému chybí už jen nový domov, ve kterém by byl spokojený po boku člověka, kterému nebude vadit jeho temperament, který by snadno vybil lezením po stromech a prozkoumáváním přírody.

Čerťula

 

Čerťula je asi roční kastrovaná a očkovaná kočička, která je velmi milé ,klidné a vstřícné povahy. Čerťula by ovšem chtěla být jedináčkem, protože k ostatním kočkám nemá zrovna vřelý vztah, sice jim neubližuje , ale žárlí na ně a občas je profackuje

 

Beruška

Beruška je sestrou kocourka Broučka, který byl umístěn do rodiny kočkomilů k dalším dvěma tolerantním kočičkám. Také takový domov by si představovala i jeho sestra Beruška ,která se zpočátku na mazlení moc nepotrpěla, ale čas zhojil rány na její zrazené dušičce a společně s Paťulkou si rády přijdou i pro pomazlení. Beruška je asi 2.letá kastrovaná a očkovaná kočička, která touží po domově s bezpečným výběhem ven.

Myška

Myška je kastrovaná asi 4letá opuštěná želvovinová kočička Myška, kterou nechali napospas osudu její bývalí majitelé v obci Rohoznice. Kočička by strašně ráda získala nový domov, touží po něm a dává to neomylně najevo. Je přítulná , vděčná , milá, čistotná a naprosto nenáročná. Rádi bychom jí  dopřáli trvalý domov ,kde bude moci chodit ven. Myška dostala jméno pro svoje lovecké dovednosti. K lidem, kteří ji budou mít rádi rychle přilne.

Chelza

Chelza je 2letá kastrovaná kočička, která čeká na svého trpělivého  majitele v Králodvorském depozitu. Je to veselá, zvídavá, hravá, chytrá a dominantní kočičí slečna, kterou hned tak něco nezaskočí. S kočičí partou moc nevychází, skoro se dá říci,že to tu všechno organizuje. Dokáže být velmi mazlivá, k lidem je kontaktní, ale pokud nemá náladu, je dobré to respektovat. Chelza je drobná kočička, která je naprosto čistotná, velmi dominantní, dokáže být nedůtklivá i přítulná , má velmi složitou povahu. Ke štěstí jí už chybí jen milující, ale opravdu velmi trpělivý  člověk zahrada plná stromů, na kterých by se Chelza mohla vydovádět.

 

Tony


 

Toníček je moc pěkný mourovatý 8měsíční kastrovaný kocourek, který nikdy nestonal. Jeho sourozenci už se umístění dočkali, ale Tony stále čeká. Sice mu zde nic nechybí, ale domov to přece jen není. Vyhovovalo by mu umístění s některým ze svých kočičích společníků ( třeba s Čičinem), lépe by si zvykal a měl by kamaráda, se kterým by se nenudil.

Molly

 

Molly je asi 8měsíční nádherná kastrovaná kočička, která je na rozdíl od své umístěné sestry Máji naprosto závislá na kočičím společenství. Ráda si hraje , ráda jí, je to kočička, o které ani nevíte. I když není k lidem příliš kontaktní ,mohla by dělat společnost jiné mírné kočičce, protože s nikým nemá žádné problémy, nikomu nevadí a nikdo nevadí jí.

Aura

 

Aura byla jedna z nejplašších koťat v depozitu. Z tohoto důvodu byla umístěna do dočasné péče společně se svými sourozenci, kteří již umístění našli. Aura je na člověku, kterého důvěrně zná velmi závislá, ale cizích lidí se zpočátku bojí. Je to černá krasavice, kterou porodila plachá máma polobritského původu. Aura je zatím v dočasné péči , je již kastrovaná a bude hledat umístění do bytu, domov u trpělivých lidí, ke kterým časem přilne a bude je bezmezně milovat. Chce to však čas a trpělivost, která mnoha lidem chybí.

Luisa

 

Luisa je mladá velmi krásná 8.měsíční kastrovaná kočička ostražité povahy. Luisa není plachá, ale přímý kontakt s člověkem nevyhledává. Byla ale dobrou společnicí pro jiného kočičího kamaráda.

Agátka

Agátka je asi 1.5 roku stará kastrovaná kočička, která bylo na podzim roku 2017 nalezena zcela náhodně v pustém lese poblíž Kutné Hory společně s již umístěným kocourkem Kvidem. Krátce po jejich přijetí byla obě koťata téměř na hranici života a smrti. V pustém lese, kam je někdo zavezl živořila prý téměř 14 dní. Kočičky měly vážné trávicí problémy, ke kterým se přidalo horečnaté onemocnění. Agátka i Kvido se nakonec uzdravili a kupodivu se oba těší pevnému zdraví. S Agátkouto  trvá delší dobu, než si svého člověka oblíbí a začne mu věřit,ale pak je to kočička nenáročná, klidná a vděčná.

Bertička

 

Bertička je velmi drobná asi půlroční kastrovaná kočička, která se nerada nosí. Po odchodu-do nového domova svého brášky Filípka byla velmi smutná, proto se domníváme , že  by umístění zvládla pouze s některou kočičkou, na kterou je zvyklá např. s Fany, Riccim nebo Poly.

Poly

Poly se do depozita dostal asi jako 4.měsíční vyhozené kotě na autodromu v obci Miletín. Sem ji někdo zavezl v krabici s miskou vody. „To bylo od původní ho majitele opravdu velmi ohleduplné, že kočičce zajistil alespoň  vodu“. Kočička byla naštěstí v pořádku a stále se těší dobrému zdraví . Dnes je Poly asi 10 měsíců , je kastrovaná a čeká na nový domov, kde by se jí někdo dostatečně věnoval.

 Jaký může být větší dar než láska kočky?

 (Charles Dickens)

Kontakt

Další šance z.s. ič: 22873163 tel. 1: 605 751 717
tel. 2: 739 477 900
dalsisancedknl@seznam.cz info@dalsisance.cz