Umístěné kočky

Nový domov našel u mladých lidí žijících v bytě také Eddie -bráška Simonka. Eddie je velmi adaptabilní takže si na nový domov rychle zvykl.
Nový domov u starší paní v Lázních Bělohrad našel konečně kocourek Ferda,který bude moci bydlet v domku s výběhem ven. To se bude Ferdovi určitě moc líbit.
Miláček Simonek, klidný a vstřícný kocourek našel domov u starší paní ve Dvoře Králové n. L.
Do nového domova ve Dvoře Králové n. L. odešla kočička Anife,která bude bydlet v bytě u paní s dalšími starším kocourkem Filipem a malým pejskem  Ádou.
Do nového domova odešel kocourek Deny, který bude žít v domečku  ve vesnici Bílá Třemešná, domek a zahradu bude obývat s další naší dříve umístěnou kočičkou.
Kočička Týnka padla do oka milovníkům černých kožíšků. Kočičce se zpočátku velmi stýskalo , ale díky trpělivostí mladých lidí, kteří si ji osvojili , si začala užívat života rozmazlovaného jedináčka. Domov našla v Rychnově nad Kněžnou.  
Velmi krátce po svém zařazení do adopce našel domov 8. měsíční  kocourek Cyrilek, který bude bydlet v domku v Horní Malé Úpě.  
Tento kocourek si na nový domov vydržel počkat a vyplatilo se. Žofriček odjel až do Mělníka, s čistým svědomím můžeme říci, že jsme ho svěřili do rodiny, kde se bude mít báječně, nejenže bude opečovávaným jedináčkem, ale časem bude moci chodit i ven.
Navrácená Peny našla domov opět v Hradci Králové, tentokráte snad trvalý. V domácnosti bude žije společně s jinou útulkovou kočičkou. Berny se usadila na vesnici, kde si bude užívat i sluníčka na zahradě, domácí potkánek ji vyškolil natolik, že ho raději respektuje.  
Společný vytoužený domov našla ve Svobodě nad  Úpou dvojice sourozenců Bohoušek a a Lia.
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Kontakt

Další šance z.s. ič: 22873163 tel. 1: 605 751 717
tel. 2: 739 477 900
dalsisancedknl@seznam.cz info@dalsisance.cz