Umístěné kočky

Nový domov ve Dvoře Králové n. L. našel kocourek Venoušek,který už dnes udělal svou přítomností radost jinému vloni námi umístěnému kocourkovi. Kluci bydlí ve Dvoře Králové n.L. a mají se prý velmi rádi.
Nový domov našla všechna tři koťata ze Žirče,Aischa, Aida i Albert. Aida a Albert bydlí ve Dvoře Králové n. L. a Aischa a Hradci Králové.   V  pátek dne 24.5. byla v pozdních večerních hodinách přijata trojice koťat, dvě holky a jeden kluk. Jejich kočičí máma bohužel zahynula pod koly...
Nový domov v Bílé Třemešně našla máma pěti u nás dochovaných koťat kočička Malvína. Kočičce se v novém domově velmi líbí, už proto , že má přístup i ven. Rozmazlování si prý velmi užívá.
Nový domov v Trutnově našla britská kočička Aiwa, která se zabydlela velmi lehce. Jen další kocourek britského původu,který zde bydlí to neviděl růžově. Aiwa se ujala role velitelky,tak doufáme, že to chudák kocourek a a majitelka ustojí.       Do depozita byla v neděli...
Nový domov ve Dvoře Králové n.L. našla kočička Anife. V novém domově je zřejmě velmi spokojená, nepřítomnost ostatních zvířat jí vyhovuje. Přesně tak si to představovala, vlastnit někoho jen sama pro sebe. Nový domov ve Dvoře Králové n.L. našla kočička Anife. V novém domově je zřejmě velmi...
Kocourek Jonáš se vrátil se svým majitelům.Kocourek zřejmě nastoupil do auta a byl zavezen o několik km od domova.
Nový domov v Novém Bydžově našla britská kočička Leontýnka, která bude  dělat společnost starší paní, která se jí může věnovat, což  Leontýnce velmi chybělo.
Do nového domova v Jilemnici odjela kočička Kiky. Ta už domov potřebovala velmi nutně, byla v uzavřeném prostoru  nešťastná a toužila chodit ven. Toho se v novém domově brzy dočká.
Nový domov našla kočička Žofinka,která se umístila společně s Arankou. Obě černé dámy bude spolu bydlet v Trutnově.
Nový domov našel u mladých lidí žijících v bytě také Eddie -bráška Simonka. Eddie je velmi adaptabilní takže si na nový domov rychle zvykl.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

Další šance z.s. ič: 22873163 tel. 1: 605 751 717
tel. 2: 739 477 900
dalsisancedknl@seznam.cz info@dalsisance.cz