Umístěné kočky

Kocourek Jonáš se vrátil se svým majitelům.Kocourek zřejmě nastoupil do auta a byl zavezen o několik km od domova.
Nový domov v Novém Bydžově našla britská kočička Leontýnka, která bude  dělat společnost starší paní, která se jí může věnovat, což  Leontýnce velmi chybělo.
Do nového domova v Jilemnici odjela kočička Kiky. Ta už domov potřebovala velmi nutně, byla v uzavřeném prostoru  nešťastná a toužila chodit ven. Toho se v novém domově brzy dočká.
Nový domov našla kočička Žofinka,která se umístila společně s Arankou. Obě černé dámy bude spolu bydlet v Trutnově.
Nový domov našel u mladých lidí žijících v bytě také Eddie -bráška Simonka. Eddie je velmi adaptabilní takže si na nový domov rychle zvykl.
Nový domov u starší paní v Lázních Bělohrad našel konečně kocourek Ferda,který bude moci bydlet v domku s výběhem ven. To se bude Ferdovi určitě moc líbit.
Miláček Simonek, klidný a vstřícný kocourek našel domov u starší paní ve Dvoře Králové n. L.
Do nového domova ve Dvoře Králové n. L. odešla kočička Anife,která bude bydlet v bytě u paní s dalšími starším kocourkem Filipem a malým pejskem  Ádou.
Do nového domova odešel kocourek Deny, který bude žít v domečku  ve vesnici Bílá Třemešná, domek a zahradu bude obývat s další naší dříve umístěnou kočičkou.
Kočička Týnka padla do oka milovníkům černých kožíšků. Kočičce se zpočátku velmi stýskalo , ale díky trpělivostí mladých lidí, kteří si ji osvojili , si začala užívat života rozmazlovaného jedináčka. Domov našla v Rychnově nad Kněžnou.  
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Kontakt

Další šance z.s. ič: 22873163 tel. 1: 605 751 717
tel. 2: 739 477 900
dalsisancedknl@seznam.cz info@dalsisance.cz